| SherKan19 a întrebat:

Farse de 1 aprilie
Dar nu tot felul de porcari.
Cele mai tari primeste funda

Răspuns Câştigător
| Muhteşem a răspuns:

E mai veche ideea dar inca functioneaza. Lipeste cu superglue o moneda pe strada sau in general intr-un loc pe unde trec multi oameni. Apoi stai pe undeva pe-aproape si priveste cum isi rup unghiile incercand sa ridice moneda.

*Schimba sarea cu zaharul astfel incat ceilalti sa nu remarce si asteapta sa le vezi expresia cand gusta din felul de mancare.

*Furiseaza-te seara in camera parintilor sau a fratilor si fixeaza alarma ceasului cat mai devreme.

*Te duci la cineva, o faci pe suparatul, il iei in brate si ii spui ca a murit cineva.El/ea te va intreba cine si tu scoti din buzunar un bat de chibrit ars!

*Ia o foaie de hartie si scrie pe ambele parti''Citeste pe verso''!

*Le spui prietenilor in gluma ca vrei sa te sinucizi. Si culmea te gasesc mort si cu un bilet in buzunar, bilet ce va contine textul: "V-am tras-o!"

*Pune in pasta de dinti usturoi taiat marunt.

*Aduna cat mai multe ceasuri si fixeaza-le alarma foarte devreme. Apoi ascunde-le peste tot in camera victimei.