| no.name a întrebat:

Fetele... ce va atrage la un baiat? Ce va place cel mai mult?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai succes la fete?
Pa, pa.

| JeSa a răspuns:

Inteligenţa, sufletul, ochii, etc...mai concret, tot ce ţine de frumuseţea interioară, cât şi de cea exterioară.

| unknownn a răspuns:

Pai depinde...pe unele le atrage inteligenta pe altele frumusetea pe altele corpul, pe altele banii ...acuma depinde de fata
Funda?

| LuS[z] a răspuns:

Privirea big grin
si imi place culoarea irisului ochilor. daca e verde...deja mi se pare ca acel baiat e dragut big grin tongue

| Mar a răspuns:

Pai laughing)
1.cum vb(nu prea avem noi chef fetele sa stam cu cineva care injura ca la usa cortului)
2.privirea
3.cum se poarta(eh depide mie nu imi plac baietii care flirteaza
4. ochii(cel mai des la fete albastru)

| Liviu a răspuns:

Pei eu cred ca fetele se uita
La cum stie sa vorbeasca' (bine eu vb cam urat da nathinking )
Se uita la cum se imbraca un tip adica nu in fuga si etc' sa fie si el mai aranjetlaughing
Se uita daca chiar el vrea o relatie serioasa sau o aventura
Unele fete vor niste BARBATI altele doar baieti
Vezi si tu ce tip de fata gasesti si daca gasesti una mai matura'
Tre sa te maturizezi si tu daca vrei sa fii cu ea'
Ea nu va sta cu un copiltongue sau invers
Eu unu prefer femeilelaughingpeste 20
Nu vreau pustoaicestraight face chiar daca eu sunt un pusti pana la urmalaughing

| ForbiddenLove a răspuns:

Ochii in generaL.cand ma uit in ochii unui baiat (care are ochii faini preferabi verzi sau negrii ) simt ca...nu pot sa explic. Cateodata ma atrage zambetul.astea la prima vedere dar apoi urmeaza si altele:felul cum vorbeste, cum se comporta...etc

| LostInDreams a răspuns:

Felul lui de a fi, de a spune ceva, de a zambi, sinceritatea cu care spune lucruri, imi place ca un baiat sa fie simplu, dragut, amuzant, istet, sincer, dulce, cateodata romantic, dar si cool.ma atrage mult culoarea ochior, ma atrag baietii cu ochii negrii ori albastrii.Imi plac baietii visatori, optimisti, increzatori, nu imi plac artagosii, laudarosii, un tip care ma intreaba ceva de genul:"ce faci, frumoaso?" sau "ce faci gagico" cu mine nu o sa aiba niciodata sansetongue.multumit de raspunsul meu?batting eyelashes

| loredana2012 a răspuns:

Inteligenta

| Luori a răspuns:

Atitudinea, sensibilitatea, curajul, privirea din ochi, sinceritatea, sufletul, felul sau de a fi, mintea si fizicul.

| Carlaaa a răspuns:

Felul lui de a fi, felul in care vorbeste...
Zambetul, expresia fetei cand spune,, te iubesc ".
Acea simpla privire pe care o are in momentul in care se uita in ochii mei...

| ANoNim_7814 a răspuns:

Ochii...
privirea
comportaentul
zambetul
corpul[adica sa aiba putin format acoloon the phone
happy:*happy:*happy:*
ceaohappy

| Licurici_2296 a răspuns:

Modul rational si realist de a gandi.
Bunatate. Calm. Rabdare. Gingasie.
Corpul. Zambetul. Simtul umorului.

| iulyana a răspuns:

In primul rand privirea :X O privire blanda si care sa transmita ceva.
Zambetul, Sufletul, Gesturile.