| Forev3rAlone a întrebat:

Fetelor?

Mai poarta cineva cercei diferiti?[dar desigur, care sa se asorteze perfect?]
Gen, un soare si o luna sau etc?

Caci eu nu mai asa port.A devenit moda la minelaughing Si la unele fete care se iau dupa minelaughing

Stiu ca probabil, nu am fost prima care a purtat cercei diferiti dar tot ma simt de parca eu as fii creat moda asta laughing)
SI nu ma refer la cercei din aia care ii cumperi deja diferiti unul de altul.Ci ma refer ca ai doua perechi de cercei.Intr-o ureche iti pui unul si in cealalta, pe celalalt. laughing
happy

11 răspunsuri:
| kx123 a răspuns:

Daa, si eu fac la fel, chiar nu imi place sa am cercei la fel. Plus ca am 7 gauri in total in urechi, in toate cerceii diferiti, asa imi place! Si prietenilor le place big grin

| Forev3rAlone explică (pentru kx123):

Wow, 7 gauri?
Cred ca e super, dar dureros big grin
Si oricum la tine mai e si chestia, ca, cu 7 gauri, ca sa porti cercei la fel, ai avea nevoie de 8 perechi.laughing
Dar ma bucur ca o faci pentru ca iti place big hug
Mie mi se pare ca arata...Cool big grin

| kx123 a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Si cand te gandesti ca toate le-am facut singura laughing. Nu as putea sa stau sa mi le faca altcineva big grin.Si mie imi place foarte mult cum arata, si cred ca o sa ma opresc la 7, dupa aia cred ca ar arata ciudat prea multe. Oricum asa sunt eu, mai diferita laughing. Ma bucur ca si tie iti place >big grin

| Forev3rAlone explică (pentru kx123):

Singura? auch! eu am incercat, dar nu am reusit laughing blushing
>big grin

| EmanuelaZ a răspuns:

Mie mi se oare foarte dragut sa ai curajul sa fii putin diferit de ceilalti. Bravo!

| EmanuelaZ a răspuns:

Mie mi se pare foarte dragut sa ai curajul sa fii putin diferit de ceilalti. Bravo!

| happyeveryday a răspuns:

Da,si eu port stai linistita...mi se pare ca arata foarte bine si te face mai speciala:*

| Forev3rAlone explică (pentru happyeveryday):

Daaaa.pplus ca asta e o rezolvare atunci cand nu te poti decide intre doua perechi laughing ce ma bucur ca nu sunt singura, desi daca eram si cineva comenta de rau nu-mi pasa oricum oh go on dar e bine sa vezi ca mai exista lume cu care ai macar ceva mic in comun >big grin