| Aries90 a întrebat:

Fetelor... Miercuri e preseletsia pentru miss la liceul meu. Si as vrea sa ma duc. Dar imi puteti spune mai exact pe ce se pune accent? Avetsi ceva sfaturi? :-s Multsumesc anticipat :*

6 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Pe vremea mea...tongue... se punea accent pe naturalete.Trebuie sa-ti iasa in evidenta caracterul si personalitatea, nu hainele si alte accesorii.Fii naturala si zambeste!

| PauLa.M a răspuns:

Fi indrazneata, naturala si cat mai FEMININA!

| PauLa.M a răspuns:

Sa nu uiti sa zambesti big grin
:*

| Aries90 explică:

Avetsi ceva sfaturi? :-s Referitor la intrebare, ca nu merge editarea...

| titi_1218 a răspuns:

Sa fii cit mai naturala...sa te machiez cit mai natural...sa alegi o tinuta care in primul rind sa ti se potriveasca si sa stea bine pe tine(adica sa nu te imbraci intr-o rochie care sta naspa pe tine)sa-ti arnajezi parul cit mai frumos si simplu...si sa fii naturala pentru ca o fata naturala trege mai mare atentie decit una foarte machiata...pa-pa succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii cat mai naturala si cel mai important sa zambesti mereu si sa te distrezi k asta e tot ce conteaza ramai cu o amintire frumoasa