| dorra_7725 a întrebat:

Fetelor puteti sa imi spuneti si mie cam ce o sa se mai intample in telenovela "Predestinati"? va rog
dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Andreutsa25 a răspuns:

Pai si de ce te mai uiti daca o sa aflii de aici? Eu zic ca e mai frumos sa vezi singura ce se intampla, o sa fie mai palpitanthee hee

2 răspunsuri:
| Mihaela_1062 a răspuns:

Scrie pe youtube predestinat ep...
care episod vrei sa. l vezi si iti apare
numai ca nu e titrat.big grin[funda?big grin]

| Anileda a răspuns:

O sa se intample multe lucruri, Maria Jose este insarcinata o sa plece din casa luI Alex, o sa fie injunghiata in spate in magazin, Alex afla si se duce dupa ea, ajung din nou la el acasa, o sa le nasca copilul ...multee...