| dfsergdrg a întrebat:

Fetelor salut va pup

stie cineva(dintre fete) daca pot baga haine si coafuri pe sims3 pe sidi si daca da din ce site va rog funda+vot repedeeeeeeeeeeee!

Răspuns Câştigător
| l1feincolor a răspuns:

Buna,.te rog asculta-ma : Nu baga haine, coafuri sau obiecte,. acum cateva saptamani si eu faceam la fel. Nu ma mai opream si bagam mereu multe chestii. Iar la un moment dat a inceput sa-mi mearga foarte greu straight face. Deci nu puteam sa ma mai joc. Si acum l-am sters. Crede-ma e mai bine daca nu mai bagi. Dar faci cum crezi happy. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.thesimsresource.com/