| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor voi ce fel de baiat preferati:un punker cu dita mai creasta, un rocker simplu cu plete(bine da fara breton) sau un emo cu un breton ce ii acopera toata fata

29 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu tin cu Elianna. big grin laughing
Daca e neaparat nevoie sa aleg unul din cele 3 categorii, as lege un rocker.winking big grin

Elianna
| Elianna a răspuns:

Rocker-ul! Imi plac pletele la baieti!

| Flav a răspuns:

Bai, unde-i manelistul? De ce ma pasesti, a?

| Vizitiul a răspuns:

Tu de care esti?

| fluturas a răspuns:

Doamne.grea alegere, prefer unul normallaughing

| Emena a răspuns:

Cred ca un emo.thinking

| Aiicha a răspuns:

Imi plac rockerii fara plete :X:X:X:X:X:X

| DianaAndra1 a răspuns:

Dintre toti astia? Pe cel emo. desi tot pe el l-as alege.Pt ca-mi plac. big grin. Dar depinde mai mult de caracter, nu neaparat de stilul, freza pe care o are.
Baiat normal sau emo. Acestea sunt preferintele mele. big grin.

| x3SweetPoison a răspuns:

Emo ca asa e prietenul meu big grin.

| Bianca18 a răspuns:

Oh God. laughing O varianta care sa se apropie de normal nu ai gasit?

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Dintre cei enumerati de tine nici unul.Prefer baietii simpli.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Eu prefer emo cu bretonul pe fatabig grin

| Symona a răspuns:

Cred ca emolove struck...Pt ca sunt sweet love struck

| ZuZuAleX a răspuns:

Din toti astia 3 un emo cu bretonlaughing

| M3ntosana a răspuns:

As alege baiatul emo happy cu breton, dar sa nu ii acopere toata fatalaughing. Cei emo sunt mai emotivi si asa sunt eu uneroristraight face, asta imi da o sansa(sa zicem asa)sa ma apropii de ei.happy

dar app dc spune @Flav unde'i manelistulthinking Nu ca as asc. manele phbbbbt dar mai mereu erau si ei cand era vreo alegere d genulaughing

| Bilqux a răspuns:

Ori un rocker:*:X ori un emo:*:X

| matraguna1 a răspuns:

Cu siguranta NU emo. Punkerii se cred prea... cool si razvratiti. Un rocker mergehappy. Ideea principala e sa se poarte ca un barbat nu ca o femeie sau ca un baietel la pubertate.

| Blablabla21 a răspuns:

Pai.depinde ce fel de om e fiecare. oricum asi prefera un emo. mai bun decat un rocker :-&

| ladyx a răspuns:

Nici unul din acestia)

| Ally.Bee ♀ a răspuns:

Nici unul. imi plac baietii simplii. happy

| dyana_8491 a răspuns:

Prefer un barbat adevarat care se poarta ca atarewinking nu un ciudat care incearca sa epateze prin imbracamintewinking

| daiana_9426 a răspuns:

Eu as prefera un rockarelsmug care sa fie un pic romantic. sa cante la chitara si sa-mi faca zilele bune mereuday dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm...pai baietii emo sunt mai sensibili unori si nu se dau grozavi intotdeauna ca punk-erii... oricum ca sa-ti placa un baiat emo trebuie sa-i intelegi stilul big grin

| fame a răspuns:

Emo love strucklove strucklove strucklove struck este cel mai dragut love strucklove strucklove strucklove struck

| ANna_8677 a răspuns:

As alege emo dintre astia 3laughing

| SECRET_9964 a răspuns:

Ala cu valuta in euro ai lovele ai femeie nai lovele nai nimic decat o urata care asteapta si ea un bogatas in timpul asta tu o iubesti si te lasa balta sa mor eu de nu-i asa

| TheLordMaster a răspuns:

Emo normal:X:X Ador stilulhee hee

| cisabel a răspuns:

Adam Lambert

| Crazy Kidz a răspuns:

Emo sau rockerul :X