| lightangel_9535 a întrebat:

Fetelor voi ce parere aveti despre astia care cer poze cu voi goale pe mass laughing si pentru cele care dati voi cam ce ii puneti sa faca ei ca sa le dati si eu sunt fata si eu nu le dau.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De vină sunteți voi că intrați în discuții cu toți tâmpiții și proștii dar ce este și mai grav proxeneți.
Încetați astfel de conexiuni.
Și nu este nimic de râs domnișoară.
Pa, pa.

| BlueEyes a răspuns:

Ca sunt niste obsedati sexual! Mi s-a intamplat si mie de cateva ori, dar eu incep sa fac misto de ei si le dau "ignore"winkingCum sa trimit poze cu mine goala, cine stie unde Dumnezeu ajung pozele alea no talking

| Micheline a răspuns:

Oamenii aia ori sunt prea disperati de viata, ori prea obsedati, ori n-au creierstraight face. Si acele fete care sunt in stare sa se injoseasca in fata unor asemenea specimene sunt chiar penibile. Dar avand in vedere ce fel sunt fetele in ziua de azi ne mai mira ceva oare?raised eyebrowsSi pentru ce sa iti faci poza goala? Doar asa din lipsa de ocupatie. Dar iti zic eu oamenii care au creier in cap[si care cu siguranta sunt pe cale de disparitie]nu ar face asa ceva.happy

| matraguna1 a răspuns:

Tu esti constienta ce probleme te framanta? Daca in capul tau exista deja "dilema" de a le da poze sau nu, sa nu te miri de ce vei pati poate intr-o zi... NU iti folosesti ratiunea sa percepi cat de naiva esti? La cum gandesti acum, esti sigur una din multele "fete" carora daca le spune "prietenul" sa "execute" diferite "lucruri" in materie de sex, iei pozitia de drepti si o faci. De ce? Pentru ca nu esti capabila sa distingi ce anume vrei si ce nu si unde e limita pe care vrei sa o impui fata de sexul opus. wake up.

| NeverTheLess a răspuns:

Oh, tipi care stau intre patru pereti toata ziua si se dau mari cuceritori pe mess. Mai vor si ei sa vada o " bucata buna " fara sa se deplaseze de pe scaun de teama sa nu piarda la vreun joc.

Penibil. Nu le da.