| MrWrestleMania a întrebat:

Fiind zapada afara m-am tot jucat cu prietenii wresting. Am incercat sa ne creeam nume de superstaruri si nume de miscari si sa gasim melodii pentru intrari. Dar nu reusim. Asa ca va cer ajutorul. Dati-mi si mie nume "create" de superstaturi pentru wretling, nume de miscari si melodii tari pentru intrare. Da melodiile sa nu fie prostii. Calumea, ca de wrestling intelegeti? Cine da cele mai frumoase nume si cea mai frumoasa melodie ii dau FUNDA! va rog! ajutati-ma! FUNDA!

1 răspuns:
| DarkShina5566 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te mai joci wrestling pentru ca e foarte periculos.E periculos sa imiti acele scene de bataie.De aceea baietii aia te atentioneaza in fiecare emisiune ca nu trebuie sa incerci asa ceva decat daca faci ceva profesionist alaturi de un antrenor nu afara cu copii in zapada.