| Bitzika a întrebat:

Fiti ateniti:Vreau sa fiu mai darnica de Craciun si dau Funda celor cu raspunsuri corecte nu cu aspunsuri rautacioase cum sunt unii.
Eu am sa va dau niste intrebari din filmul: Cealalta fata a Analiei.
1) Cum o cheama pe Analia? Analia...
2) Cum o cheama pe Mariana? Mariana...
3) Daniel copii are in momentul de fata?
4) Analia si Mariana sunt 1 si aceeasi persoana

Răspuns Câştigător
| SayMeSayYou a răspuns:

1)Moncada
2)Montiel
3)Da, pe Adrianita :X
4)Poi in momentul de fata Mariana are chipul Analiei, dar sunt persoane total diferite
fundita? App Urmaresc toate episoadele din film.:X:X

7 răspunsuri:
| Clementin a răspuns:

1.nu stiu
2.montiel?!
3. un`a.
4. da

| StefanS a răspuns:

1-Analia Moncad
2-Mariana Andrade
3-O fata pe nume Adriana
4-Nu.
In ziua de astazi tot ce vrei gasesti pe google.
Acuma serios ce rost are sa postezi intrebari de genul asta? Chiar asa de rau de plictisesti? Ia mai iesi si tu pe afara, fa ceva nu pune aici doar intrebari super stupide.

| Sorin_4540 a răspuns:

1. Elizabeth Gutierrez
2. Gaby Espino
3. nu are
4. nu

| Ana_2177 a răspuns:

2) Mariana Montiel

3) un copil
4)nu

| ZUzulikii a răspuns:

1.Analia Selis
2.nu stiu:p
3. da
4. Da

| Maddu a răspuns:

1. Elisabet Guttierez
2.Gaby espino
3. O fata:Adriana montiel(in film)niciunu in viata realabig grin
4.Nu.nu sunt. te'am pupat:*

| lovem3 a răspuns:

1.analia moncada
2.mariana montiel
3. 1 copil pe adriana
4. teoretic da pentru ca armando rivera doctoru a facut-o pe mariana dupa o poza gasita la accident (chipul analiei). in prima parte a serialului dar la final apare adevarata analia si devin 2 personaje (mariana montiel cu chipul analiei) si analia moncada.