| MrWrestleMania a întrebat:

Folosesc Mozilla Firefox. Si am intrat pe un site... da nu mai tin minte cum se chema. Exista vreo posibilitate sa pot intra? Apropo. O posibilitate era sa ma uit in History. Dar l-am sters de acolo. Mai exista vreo posibilitate sa pot intra pe acel site din nou? FUNDA!

1 răspuns:
| Luci009 a răspuns:

Daca zici ca l-ai sters normal nu ar mai trebuii sa apara,vrei sa zici ca ai incercat comanda Ctrl+h si sa te uiti in saptamaniile trecute sau cand l-ai folosit?, daca nu incearca asa, sper sa-l gasesti.