| jumbO a întrebat:

Fratee! site-u asta chiar sa destramat! nu se mai numeste TPU!

eu stiu ca TPU inseamna toti pentru unu!
dar nimeni nu iti raspunde! doar cu 2 raspunsuri si alea stupide la batjocura!
iar cand is intrebari usoare. gen : ce faci, ce mel asculti, etc!
x( sunt o mie de raspunsuri
oh go on
Nu este asa?
si daca nu este asa spuneti de ce!
dar eu una asta cred tongue

9 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Rabdare, rabdare, rabdare...
Raspunde doar intrebarilor, care intr-adevar ajuta pe cineva si ocoleste-le, pe cele care nu-ti sunt pe plac.

| jumbO explică:

@tarziu!
nu am dat fundite :O?
am pus intrebari in care am zis "fundita raspunsului orect "
si m-am tinut de cuv.
iar unele intrebari usoare nu puteam sa le dau funditawinking

| Cretzule a răspuns:

Mie imi spui?

| tarziu a răspuns:

Vezi ce se intampla daca nu ai dat fundita? Nu mai raspunde nimeni.

| mycutzacryss a răspuns:

Pai depinde. uneori este asa... dar nu ai ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Total de acord cu tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu este asa?" Ba, da. Si se intampla asta din cauza funditelor.

| anapatrascu a răspuns:

Nu este chiar asa. TPU isi merita numele.

| AaBb a răspuns:

Schimba-te pe tine si ai sa-i schimbi si pe ceilalti.

(Daca nu intelegi, iti explic: intrebarea ta intra exact in categoria celor pe care le contesti.)