| ElectroAngel a întrebat:

FUNDA! Am creeat un forum/comunitate in el puteti gasi tutoriale,muzica,poze, servere SAMP-MT2 si multe altele http://communitypower.forumulmeu.ro/ intrati nu ezitati.Lasati mesaji aici cu nickname pe forum si daca va vad ca il frecventati des si veti posta cate ceva va voi da funda celui care a frecventat forum! Deci ce mai asteptati intrati nu ezitati!;) Let's go Community Power

2 răspunsuri:
| AmandaX a răspuns:

Lol... ne mituesti ca sa-ti popularizezi site-ul (bravo) dar nu merge [ nu intrati ]...

| Zkll a răspuns:

GTA.STAR-ZONE.RO:7777
Incercati serveru asta e mod GodFather si e ruperehappy Admini de treaba, te ajuta cu orice vrei.