| Stefan001 a întrebat:

FUNDA! Am facut un server de metin prin hamachi.Totul e perfect:client, mc, server totul e in regula numai ca nu pot face pagina de inregistrare pentru ca atunci cand incerc sa intru pe pagina imi da o eroare dar am facut totul bine! Astept sfaturi! Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| Mihai8711 a răspuns:

Salut frate ati mai pot da u tutorial unde poti vedea daca ai gresit sau nu uite aici linkul http://www.tutoit.com/ghid-metin2-cum-fac-un-server-privat-de-metin2/#

1 răspuns:
| Stefan001 explică:

Dupa asta m-am luattonguepoate e de la retea sau de la pc-u meu nu stiuhthinking