| lol1232 a întrebat:

Funda! Am in pc 2 poze in fiecare poza este o pers as vrea ca cele 2 pers sa fie una langa alta cum tai din poza explicati-mi ce ar trebui sa fac cu ce program plzz dau funda promit

Răspuns Câştigător
| Awkesna a răspuns:

Intra pe pizap, adica www.pizap.com si in dreapta dai la start new->upload photo(pui numai prima poza,care vrei tu)->si dai la primul patrat din stanga de langa save&share si cam atat..., de acolo sper ca te descurci, noroc!
F:>

3 răspunsuri:
| DianaKiara99 a răspuns:

Il deschizi in paint, il decupezi o muti putin de aculo si dai ctrl+c(copy) pe ea. apoi deschizi alta foto si o pui acolo cu ctrl+v(lipire) si salvezi

| Beastboy a răspuns:

Pai mai intai instaleaza-ti photoscape
sau daca nu da-mi mesaj privat cu idul tau si ti le fac eu si cu floricele daca vrei cu decoruri. etc

| londonkate a răspuns:

Photoscape. cu crop apoi dai sa faci colaj:*