| izabelageorgiana a întrebat:

Funda! Aveti idee cand apare volumul 3 din Ingerul noptii (Silence)? Am auzit ca trebuia sa apara prin mai dar a trecut de acea luna si eu chiar nu mai am rabdare. As fi foarte recunoscatoare pentru un raspuns folositor. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

Pai cica ar fi trebuit luna asta sa apara dar totusi eu nu il vad pe nicaieri nici prin librari nici pe blog-uri sau site-uri... :(
Oricum presimt ca mai avem de asteptat, deoarece nu este ultimul volum, ultimul este Finale. Si ma gandesc ca autoarea abia a inceput sa scrie la cartea Finale si am vazut ca la noi in Romania Crescendo a aparut cam la un an dupa Ingerul noptii, deci si Silence ar trebui sa apara tot cam asa, la un an diferenta de Finale. Deci daca Finale ar aparea(printr-o minune) la anul' Silence ar trebui sa apara prin toamna.
Cred ca te-am zapacit rau, dar eu sper sa apara cat de curand pentru ca nu mai am rabdare. Eu intru zilnic pe blogul asta
http://sabinna.wordpress.com/
unde apar informatii cu privire la cele mai noi carti aparute la editurile Rao, Litera(editura seriei Hush Hush), Leda...
xoxo