| kissterie a întrebat:

FUNDA!
Cine stie unde este browser-ul/navigatorul de internet la BLACKBERRY 8100?

Răspuns Câştigător
| alxp a răspuns:

Am avut si eu BlackBerry 8100 intra in meniu si mai apasa inca o data butonul de meniu. dai pe show all si dup aia cauta in meniu. asa era la al meu

| kissterie explică (pentru alxp):

Stii cumva si cum pot activa netul manual? sunt pe frog...dar am trimis sms si nu au configurare automata pentru el. sad ma poti ajuta?

2 răspunsuri:
| alxp a răspuns:

Si eu am avut exact aceeasi problema cu netu doar ca eu aveam netu activat de mai demult si eu doar n-am reusit sa il configurez. am umblat prin toate setarile dar n-am reusit. incep sa cred ca nu poti intra pe net cu el daca si tu ai aceeasi problema cu el. sorry stiu ce simti.