| lol1232 a întrebat:

Funda Cum as putea trece peste o despartire va rog ajutati-ma, ma doare asa de tare inima de simt ca mor, vreau sa dispara aceasta durere, credeti ca este posibil? poate si un id ceva sa vb

Răspuns Câştigător
| Elena_3253 a răspuns:

Buna Valy,iesi cu prieteni in club,sau intr-o excursie, si incearca sa nu te mai gandesti la aceea persoana. Daca inca il iubesti mai dai o sansa si incearca sa nu mai faci tu sau el greselile din trecut, traieste prezentul! Poate asa nu iti va parea rau ca te-ai despartit de el.winking

4 răspunsuri:
| Alexandruone a răspuns:

Exercitiile fizice si o alimentatie sanatoasa te vor ajuta sa-ti recapeti energia pierduta di cauza despartirii...nu renunta la activitatile care-ti plac si mai ales nu te izola.

| mEr a răspuns:

Eu as zice sa te linistesti si sa gasesti o alta ocupatie sau un baiat care sa nu se uite dupa alte fete pe care sa il simti caci chiar te iubeste Parerea mea sunt baiat

| gabriela_9172 a răspuns:

Valy cati ani ai? daca ai 11 ani iti dau o fata ff frumos are 11 anibig grin fundita?

| ionik_4981 a răspuns:

Buna,eu cred ca pentru adepasi ecesta depresie ar trebui sa incerci sa vb cu prieteni si data viitoare sa incerci sa nu mai pui atata suflet intr-o relatie. sper ca te-am ajutat, funda?