| xAvrilx a întrebat:

Funda!
Cum vad pe lady popular daca animalutului meu ii este somn, foame etc?
De unde cumpar mancare pentru el?

4 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Acum la versiunea noua nu mai e nevoie sa-l hranesti sau sa-i dai de bautwinking, pur si simplu nu trebui decat sa-l imbraci si daca vrei sa-l duci pe podiumwinking

| DoamnaGărgă a răspuns:

Mancare cumperi de la pet shop... pe prima insula. ( parca )
si dai clik p el sa vezi c sa intampla cu elwinking

daca vb despre acelasi joc happy

fundita :X?

| 02andreea a răspuns:

De la magazin.de unde cumapara mami mancare.paine,lactate, etc! etc...hee heerolling on the floor

| 02andreea a răspuns:

De la magazin.de unde cumapara mami mancare.paine,lactate, etc! etc...:
))rolling on the floor