| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Funda!
Deci :
In powerpoint scriu un text, vreau sa ii fac screenshot si apoi sa-l pun in paint(pentru a se salva ca imagine) dar ma enerveaza ca este subliniat.
Subliniat in felul asta :
http://i.imgur.com/ZjmjO.png

Deci...cum sa scap de el? este foarte inestetic.

Răspuns Câştigător
| evostyle7 a răspuns:

Liniile alea sunt " spell checking " adica, functioneaza numai in limba engleza, sau in aceea pe care alegi tu sa functioneze si subliniaza greselile de ortografie. Ca sa te convingi, scrie o propozitie in engleza si ai sa vezi ca nu iti mai apar. Oricum, in prezentarea slide show nu iti vor mai aparea. Apropo, pana si sectiunea de raspunsuri in care scriu chiar acum are spell checking. Succes

1 răspuns:
| bogdy24may a răspuns:

Nu poti sa il stergi, acele linii vor disparea in daca il vizualizezi folosind F5