| AcidCuSange a întrebat:

Funda! La Barn Buddy am cumparat 3 d-alea de fan pentru. decoratiune.Totul bine si frumos pana aici.Am o colega de clasa si o am ca vecin si mereu imi fura din recolta, asa ca am facut o smecherie.Am pus hambarul, casa, cusca de caine si cele 3 balote de fan peste recolta ca sa nu mai fure colega mea.Nu le mai pot scoate [doar balotele de fan]. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SayMeSayYou a răspuns:

Trebuie sa astepti sa treaca ceva timp...Pfff.Si eu am patit acelasi lucru.Trebuie sa astepti macar o saptamana.