| тøхх a întrebat:

Funda! Mi-am instalat tema pentru windows 7 : Snow Transformation Pack 1.0 si cand sa o instalez imi apare eroarea asta http://photos4.hi5.com/0142/452/367/D7VlHR452367-02.png Si spune You do not have acces to make the requierd sistem configuration modfications.Please run the installation from an administrators account. Ce sa fac sa o instalez? Fundiii

Răspuns Câştigător
| Danutzu333 a răspuns:

Dai click dreapta pe instalu de la tema apoi dai Run as administrator si il instalezi.