| anonim_4396 a întrebat:

Funda!
Nume frumoase de fete.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AnnA_8929 a răspuns:

Camelia, Adela, Cornelia, Delia, Daniela, Mihaela, Amanda, Amalia, Anca, Arabela, Bianca, Ema, Daria, Denisa, Alina, Alexandra, Cassandra, Catalina, Cecilia, Clara, Cristina, Aurora, Ava, Georgiana, Gabriela, Beatrice, Blanche, Sarah, Izabela, Savannah, Ilinca, Brigitta, Ramona, Rose, Rosalie, Roxana, Ruxandra, Sabrina, Loredana, Sonia, Andreea, Andra, Diana, Stefania, Corina, Teodora, Rachel, Renata, Luiza.

15 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Iulya, denisa, ramona, cristina...

| RoXxy a răspuns:

Amira,Aissa,Annelise/Annelisa,Brianna,Jasmina/Jasmine,Gabriella,Monique,Carolinebig grin
Ador aceste nume.acum nu stiu daca iti sunt si tie pe plachappy

| MillzBya a răspuns:

Uite aici foarte multe nume de fete, chiar foarte dragute:
http://www.nume-copii.ro/nume-de-fete-a.php
:*:*

| deyudeea_3652 a răspuns:

Adelaida,Alessia,Ariana,Carina,Raluca,Giulia,Simona...cateva sper sa iti placa!batting eyelashes

| pisyoana a răspuns:

Vyoleta,Ank,Aly,Nayla,Yoana,Alexa,daiana,etk...pliz fundita mersi mult de tot te pup

| DarkMyst1 a răspuns:

Layla, Nayla, Beatrice

| Emma2804 a răspuns:

Aylla,Alecsia,Alice,Anabell,Antonia,Anette,Carina,Candy,Cristiana, Candace,Cecill,Damiana,Deborah,Daliana,Daria,Danusia,Elisabeth,Emmanuella(numele meutongue),Fiona,Gretta,Gemina,Henrietta,Herriet,Ilona,Izabell,Izabela,Janette,Jeasmine,Jolie,Luana,Larisa,Luminita,Malina, Maya,Melissa, Michelle,Medeea,Melinda,Natalia,Olivia,Oviliana,Offelia,Paola,Patricia,Patrisia,Pauline,Romelia,Romina,Romalia,Renatta,Rahela,Sefora,Sophia,Seline,Sesille,Tamara,Timea, Wanda, Zamfira.
happy Sper ca te-am ajutat:*

| NoNameNoName a răspuns:

Iudith, Emily, Liliana, Maria,Mariana, Madalina,Kasandra,Florentina, Bianca, Evelina, Loredana,Dorotheea,Adriana, Debora, Alexia, Sabina, Sabrina... sper ca te-am ajutat...

| Niculescu_Verona_1970 a răspuns:

Livia, Evelina, Alessia, Luiza, Andra, Eliza, Giulia, Inna.

| ricki2 a răspuns:

Alina,Simona,Antonia,Eva,Sabrina,Ana,Alice,Katy,Roxana,Miley etc.

| bia_4299 a răspuns:

Bianca,Simona,Sabina,Adina

| bia_4299 a răspuns:

Emma,cleopatra,alexia,sonia,silvia,delia,ivona,laura

| BlackVeilBrides a răspuns:

Paula,ayleen,bianca,jasmine,ankuta,...etc

| Ann_9822 a răspuns:

Evelina, Taisia, Coliana (astea sunt putin mai diferite nu prea le are oricine) Maria-Isabela, Ana-Maria, Carina, Stefania, Ioana, Raluca, Bianca, Maria, Alexandra, Natasa, Gabriela, Lorena, Simina, Chiva, Diana, Marilena, Elena... sper ca ti-am fost de ajutorbig grin. funda?puppy dog eyes

| pima941 a răspuns:

Sara
Bianca
Claudia
Antonia