| NattyMadda a întrebat:

Funda! Pentru cei care joaca sau au jucat sims 2.big grin:Ce patch-uri imi recomandati? De unde sa le descarc? Cum le instalez? Am sims 2 dar m`am cam plictisit de el...nu am niciun patch.happy. Va multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| SimsClub a răspuns:

Patch-urile corecteaza jocul si le gasesti pe toate pe www.simsclub.ro Daca insa te referi la Expansion Pack-uri pe www.simsclub.ro gasesti prezentarea tuturor impreuna cu trailer si poze : http://www.simsclub.ro/index. php? option=com_content&view=article&id=101&Itemid=219