| aannddrreeaa a întrebat:

Funda pentru o parere sincera despre blogul meu(dar nu doua cuvinte, ceva putin mai amplu)
http://welcomechezmireille.blogspot.ro

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Ce pot sa spun, e un blog frumos fel de fel de articole(diverse), ai grija de el, ai articole interesante din care poti invata cate ceva si sa afli lucruri noi.Pe scur un blog frumos.Succes cu el!

1 răspuns:
| nicudare a răspuns:

E frumos.mi se pare dragut si haios.Este facut foarte bine si nu are nici un defect! Poze haioase texte haioase! Bravo!