| ElenaGilb3rt a întrebat:

Funda si vot! Vreau sa-mi dati si mie activitati pentru. afara. Vreau sa zic ca acum sunt la tara. Cum mi-as putea petrece timpul afara pentru a nu mai sta pe calculator. Cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! dai o melodie mai tare la calculator si dansezi afara(trebuie sa lasi geamurile deschise),te joci cu animalele din curte,te plimbi cu rolele sau bicicleta,trotineta etc.te mai plimbi pe strada daca te lasa sau iti mai ajuti bunica la treaba. daca esti adolescenta, poti merge la strand cu niste prieteni.iar daca esti inca copil, poti face ce ti-am sugerat eu mai sus.Bafta!

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Mergi la fotbal, la pescuit, la furat de piersici laughing...
Numai binewinking

| ElenaGilb3rt explică:

1. Aici nu sunt piersici. Numai la piata care e in oras.
2. Sunt fata si nu-mi place fotbalul.
3. Nu am unde pescui.

| VelAndrei a răspuns:

Din ce oras esti?

| Cyclon3 a răspuns:

Inna2468 poti face foarte multe la tara de exemplu nu ai si u baieti sau fete poti sta cu ei poti merge sa cunosti satul poti sa te plimbi sau sa te plimbi cu rolele poti juca foarte multe jocuri sunt foarte multe lucruri

| ellamykella a răspuns:

Pai ati putea sa va adunati toata gashka si sa jucati niste jocuri impreuna,ca de exemplu : Flori,fete sau baieti...,Alergata(cu mana la perete ) sau ( cu animale),De`a ascunselea, Mima, sau puteti sa plecati impreuna la un gratar sau la o baie daca e cald afara...depinde cat de multi sunteti si cat de bine va intelegeti intre voi.BAFTA!