| тøхх a întrebat:

Funda! Urgent! Am sters un folder si din cosul de reciclare si nu stiu unde sa-l gasesc ca am cautat la my computer la search dar nu gasesc. Unde pot sa-l gasesc?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din câte știu nu se mai poate recupera.
Pa, pa.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Din moment ce ai sters un fisier din calculator si din cosul de reciclare nu ai cum sa recuperezi ceea ce ai sters.

O seara placutahappy

| Satisfaction a răspuns:

Pai nu am nici cea mai vaga idee...eu mi-am sters cosul de reciclare de pe desktop

| Zuzzy05 a răspuns:

Din pacate daca l-ai sters din cos nu cred ca se mai poate recupera.

| Cortex a răspuns:

Dupa ce l-ai sters din cos nu-l mai poti gasi niciodata l-ai sters definitiv

| notsurewhoiam a răspuns:

Incearca la defragmentare si dupa ce l-ai defragmentat atunci uitate desi un prea cred ca mai este in pc succes

| TJohannaB a răspuns:

Nu se mai poate gasi. Este dus.

| kyrky a răspuns:

Nu ai ce sa faci.iti trebuie un program care poti recupera tot ce ai sters pana acum.nu mai stiu cum se numeste. dar cauta-l.stiu ca exista. sper ca te-am ajutat... funda?batting eyelashes

| Koody5 a răspuns:

NU mai poti sa il ai. daca l-ai sters din cos, totul e pierdut. poate poti sa faci rost de el din alta parte...succes. funda?happy

| zapcyu a răspuns:

Daca l'ai sters din recylce bin l'ai sters de tot
nu-l mai gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesti Recover my files... e un program special pentru fisierele sterse

| flaviuscr7 a răspuns:

Descarca programul "recuva". daca ti-am fost de folos imi dai fundita.

| Draxx a răspuns:

Nu mai poti sa il gasesti din moment ce a fost sters din cos...