| aleksia1 a întrebat:

FUNDA URGENT! cum imi sterg contul de fb? va rogggg dau funda la primul rasp care ma ajuta haii plz

Răspuns Câştigător
| Stardoll_Georgixxd_1995 a răspuns:

Pai te duci la ''setarile contului '' apoi in stanga apesi pe securitate si in josul apgini vei gasi ''dezactivati contul'' apesi acolo si gatabig grin
Fundita?=3

2 răspunsuri:
| Stardoll_Georgixxd_1995 a răspuns:

Pai te duci la ''setarile contului '' apoi in stanga apesi pe securitate si in josul pagini vei gasi ''dezactivati contul'' apesi acolo si gatabig grin
Fundita?=3