| TheBlackCrystal a întrebat:

FUNDA+VOT Era o data un joc ceva in gem "dress-up" in care trebuia sa imbraci o fata si hainele pe care ti le dadea erau asa mai gotice si pe fundal era o melodie asa calumea(lenta si linistitoare) Jocu era ceva in gen Halloween si nu mai stiu cum se cheama ca a venit verisoara mea la mine si l-am mai jucat cu ea o data si i'a placut mult si ma sacaie la cap dar si eu vreau sa il gasesc pentru ca imi placea melodia.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca era cool girl. FUNDOI?big grin

| TheBlackCrystal explică (pentru anonim_4396):

Am zis ca era ceva mai gotic. Coco girl e pe facebook si il joaca toti si nu are nici o treaba cu goticul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBlackCrystal):

Nu se numeste coco girl si daca vrei e un site cu jocul pe care il vrei tutongue

| TheBlackCrystal explică (pentru anonim_4396):

Scuze nu am fost atenta la cum se numeste credeam ce scrie coco girr dar era cool girl! Site-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.girls.com

| TheBlackCrystal explică (pentru anonim_4396):

Nici nu gasesc jocu dar oricum era pe un site pentru feter din astea mai muci si jocu se numea cumva dar nu mai stiu cum dar stiu ca avea un nume complicat