| Stelutssa a întrebat:

Funda! Vreau niste jocuri de fete, pentru pc.Nu vreau link-uri.

2 răspunsuri:
| iuliana_8815 a răspuns:

Aveam unu da l-am sters ca am schimbat widosu sorry

| avaaaalon a răspuns:

Nanny mania 2, Star Crossed love, Alice Greenfingers, The Sims, Neighbors from Hell, Prepelix, Cooking Academy 2, Bubble trouble, Zoo tycoon, Zuma, Janes Hotel, Cake Mania 2, Diner Dash 2, Bus Driver, Baby Luv, Chicken Invaders 3, Chocolatier 2, Jojo's Fashion Show, Kitty Luv, Little Shop of Treasures 2, Shopping Blocks, Wedding Dash, IMVU, Second Life, Kaneva, The Sims 1/2/3 si din cate am auzit apare si The Sims 4. happy Sper sa-ti placa. Distractie placuta, pa-pa :*