| AlexutuDeiu a întrebat:

Funda! ziceti-mi chesti de facut in timpul liber!(! Nu la calculator!)
Fac sport si din astea dar cand ma plictisesc asa uneori acasa

Răspuns Câştigător
| piticot a răspuns:

Sunt o gramada de lucruri de facut in timpul liber, nu este necesar sa stai la calculator si poate fi chiar placut si relaxant. Poti citi ceva, poti face un tur al orasului din postura de turist sau spre exepmlu eu uneori iau cu mine aparatul foto si reusesc sa fac poate si 200 de fotografii in cateva ore dupa amiaza. O partida de pescuit cred ca ar fi super.Nu stiu sunt doar cateva idei...

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu stiu fa si tu creatii proprii, picteaza, deseneaza, despre haloween ca tot vine

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Deseneaza, asculta muzica, uita-te la fotografii, compune versuri, vorbeste la telefon cu cine te poate asculta, citeste->> sunt multe lucruri de facut.Chiar nu va inteleg cand spuneti ca va plictisiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De dimineata eu ma duc sa ma spal pe ochi mananc ma duc la scoala dupa care ma intalnesc cu iubitul meu satau pana seara dupa care imi fac temele ma culc si adoua zi de la ca