| Comeandtellmesomething a întrebat:

Fundaa! Cum folosesc photoshopul pentru a ma "decupa" pe mine si sa "ma" pun pe un fond nou? Adica de la o poza sa sterg celelalte persoane din cadru si sa ramana doar poza cu mine happy.

3 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething explică:

Scuze de greseala.E photoscape nu photoshop.Mii de scuze.

| CFuNky a răspuns:

Se numeste Photo Shop.
Incearca:
Photo Shop Cs 2 (Este bunicel/Pentru incepatori.)
Photo Shop Cs 3 (Este bun/Pentru cei care stiu sa modifice poze)
Photo Shop Cs 4 (Include optiuni noi pentru avansati)
Photo Shop Cs 5 (Include toate optiunile noi de pana acum si este pentru avansati in PS medie 1.5 ani)
Eu utilizez Photo Shop Cs 5 si sunt foarte multumit.

Incearca si tu!

| DudăMalefică a răspuns:

Pe PhotoScape dai "Crop" ca sa ramana anumite parti din fotografie.(optiunea "Crop" este sus, in editor, o gasesti usor ca sunt cateva optinuni si "Crop" este a 3-a)
Sper ca asta e ce cautai. Daca nu, sorry.
Oricum bafta happy.