| patySsmile a întrebat:

Fundaa! Urgent! A fost recent un film la Tv, la proTv, dar nu sunt sigurathinking
Era despre o fata numita Cady care a venit din Africa si s-a mutat la o scoala, unde s-a imprietenit cu un baiat si o fata. Acolo era un grup de fete care erau ft fitoase, iar Cady s-a imprietenit cu ele ca apoi sa intre in grupul lor sa le saboteze, [pe sefa grupului o chema Regina], apoi se indragosteste de prietenul Reginei... etc etc.
Daca stiti cum se numeste va rog sa imi spunetii pentru ca am nevoie urgent de numele lui :*. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| irina41099 a răspuns:

Filmul se numeste mean girls doar ca nu mai tin minte daca e 1 sau 2

8 răspunsuri:
| ßarbie a răspuns:

Mean Girls 1 :*
Şi eu l-am văzut!
Este un film superb big grin

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Mean Girls, este doar prima parte care s-a lansat in 2004, in el joaca Lindsay Lohan in rolul lui Cady, Amanda Seyfried in rolul lui Karen si Rachel McAdams.Mai e o parte lansata in 2011 Mean Girls 2 in care joaca Meaghan Martin, Jennifer Stone, Maiara Walsh, Claire Holt si Nicole Anderson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mean Girls 1 iti recomand sa te uiti si la2 big grin

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Filmul se numeste " Mean girls" si il gasesti aici :http://www.filmealese.com/mean-girls-2004/.

| Emilian601 a răspuns:

Mean Girls, cred ca despre asta vorbesti...

| Furnicutza a răspuns:

Mean girls.

| Motanul239 a răspuns:

Mean girls 1

| Irina_Inna_1997 a răspuns:

Da filmul se cheama "mean girls" si era 1 film