| Comeandtellmesomething a întrebat:

Fundaa! Vreau sa imi fac un blog si nu stiu ce nume sa pun ( la "numele de afisare"). Vreo idee?kiss

5 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething explică:

Nu ce sa scriu.Ce nume sa pun?

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Scrie despre scola(ce parere ai tu),cele mai penibile momente din viata ta sau cele mai trasnite,despre filmul preferat, care este cel mai stupid cadou pe care l-ai primit vreodata si de ce, cum ai schimba tu orasul/tara/scoala.

| IoanaBogdana a răspuns:

1.poti face un blog al clasei, cu tot ce face clasa ta in fiecare zi;
2. poti face despre ce faci tu in fiecare zi, ca un jurnal, dar pe care-l vede toata lumea;
4. poti scrie povesti inventate de tine, gandurile tale, fotografii facute de tine etc.

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania are nevoie de tine in situl cu cea mai mare expunere internationala, sute de mii de oameni pot schimba imaginea tari sale. tensionat si distractiv, e locul potrivit.
Romania are nevoie de tine!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!