| TƎD a întrebat:

Fundita:Buna tuturor va rog sa imi dati si mie un cont outspark.com (vreau sa joc http://divinesouls. outspark.com/ dar din unele motive nu pot sa imi fac cont) daca aveti dati-mi prin mesaj privat nu conteaza la ce jocuri e bun contul lvl...etc doar sa mearga va rog mult si daca ati trimis spuneti sa va dau fundita

ATENTIE::::::: DACA AM PRIMIT UN CONT CARE MERGE EU VA VOI ANUNTA, IAR DACA VEDETI CA CINEVA A SPUS CA MIA TRIMIS EU AM SA SPUN DACA MERGE SAU NU CA VOI SA NU DATI DEGEABA

1 răspuns:
| aditzache_6041 a răspuns:

Vrei sa-ti dau eu?