| marya a întrebat:

! fundita! cum pot sa castig bani pe lady popular
cum pot sa ma angajez!
pls un ajutor

Răspuns Câştigător
| Miha a răspuns:

Pai in primul rand trebui sa iei cursuri (de bucatar sau stilist) aceste cursuri costa 50$ sau 70$ (50$ pentru Bucatar si 70$ pentru stilist)
Ca sa iei aceste cursuri trebuie sa mergi in oras la biroul de locuri de munca de langa discoteca, dai la cursuri alegi ce curs vrei sa urmezi si dai click, cursul se va termina in 24 ore pentru bucatar respectiv 48 ore pentru stilist... dupa terminarea cursurilor poti sa te angajezi la locul meu de munca; p
Iar ca sa faci bani ai putea sa joci jocuri, sa iti iei iubit, sa castigi provacari sau pariurihappy
Baftawinking

4 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Pentru a castiga bani parca trebuie sa joci jocurile acelea :s nu mai stiu sigur ^_^

| sely_1963 a răspuns:

Du-te in oras la birou de locuri de munca acolo ia un curs si peste o zi o sa poti sa muncesti si c a sa incepi sa muncesti du-te iarasi in oras la locul meu de munca si acolo aleci cit vrei sa muncesti si gata da-mi te rog o funda

| aLaLa a răspuns:

Buna! Si eu am pus aceiasi intrebare si am primit un raspuns care m-a ajutat sa ma angajez pe Lady popular. Uite si link-ul cu intrebarea mea : http://www.tpu.ro/......tzza-d/... Sper sa strangi mai multi bani! Fundita?:D

| madutza_8380 a răspuns:

Oras-locul meu de munca de langa disco, cursuri si iti alegi, fundita?