| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Fundita Dati'mi si mie niste ideei de o aniversare reusita:X:X In cateva saptamana v'a veni ziua mea si nu stiu cum s'o pregatesc.Si imbracamintea? Cu ce sa ma imbrac?

3 răspunsuri:
| Vogelspinne a răspuns:

Pregateste niste muzica buna pe placul invitatiilor tai tongue, daca ai o casa mare poti sa iti tii ziua acolo, sau de nu la un restaurant sau la cel mai popular club de la tine din oras.
Sa cresti mare!

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Uite fa ce-ti trece prin cad doar e ziua ta am niste sugestii:
-Incearca o muzica foarte tare care iti place si

| ancan a răspuns:

Ai putea purta o o rochita gen tutu. happy

ai fi cu adevarat vedeta happy