| BloodyBlade a întrebat:

Fundita! Hey TPU vreau v-ati uitat la Romanii Au Talent? L-ati vazut pe iluzionismul(mai ales in semifinala de azi)? Vreau si eu sa stiu cum se fac astea? Imi puteti explica sau da un site dar va rog daca-mi dati site sa scrie explicatiile in cuvinte! Ms TPU! Funda!(scuzati categoria dar e cea mai vizitata)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa stii la Dragoste si sex?

| BloodyBlade explică (pentru anonim_4396):

Da chiar vreau daca ai fi citit pana la capat ti-ai fi dat seama dar nah... exista si oameni ca tine...