| DeniiMeow a întrebat:

fundita.Hii! La acest costum de baie: http://1.bp.blogspot.com/......alb+vs.jpg pot sa mai pun si esarfa?:-?

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Da poti sa pui esarfa din aceea pentru talie la costumul intreg de baie se poate e mai sexi poate asa, incearca si vezi cum e dar pentru ce vrei sa pui esarfa neaparat e bine si asa cum ehappy

18 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Da trebuie

| DeniiMeow explică:

Bai oamenilor! Eu ma refeream la esarfa din aceea pentru talie la costumul de baie.laughing

| DeniiMeow explică:

Eee.Br0, prea multe vreilaughing...

| basexcu a răspuns:

Esarfa la costum de baie n-am mai vazutlaughing

| Aiied a răspuns:

Buna
happy
Pai parerea mea... daca pui bratara ca in poza atunci nu e nevoie de esarfa ar fi prea incarcat happy. Insa daca o porti fara bratara atunci poti pune o esarfa mai mica si simpla (adica de o culoare).
succes
pa

| Aiied a răspuns:

Aaa si oricum e vara... e caldura esarfa ti-ar tine si mai cald la gatwinking

| greenapple a răspuns:

Ai putea sa iti pui o esarfa in jurul taliei ar arata mai dragut!

| perla a răspuns:

Nu ai picioare frumoase merge si asa!

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Ceea ce face acest costum foarte deosebit si frumos, dupa parerea mea este simplitatea. Asa ca nu ar mai trebui sa pui si esarfa. Pwp!

| brosu a răspuns:

Da, se poate purta eşarfă, este costumul la care se potriveşte un asemenea accesoriu!

| teodoram a răspuns:

Nuuuu! e costum de baie.totusi happy

| LovePeace a răspuns:

Nu...serios

| PastilutaExti a răspuns:

Buna...ar fii bine daca i-ai pune o esarfa neagra laughing ar mult mai draguta si daca ii puii bratara ca in poza nu incerca si esarfa fiindca pare prea incarcat

E alegerea ta ce vrei sa puihappy mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAca vrei sa arati stupid da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer e mult mai sexy fara esarfa si in plus nu ai de ce sa mai pui esarfa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La asa costum de baie, eu zic mai bine sa-ti pui paltonu' pe tinehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine esarfa fara costum big grin