| Poinsettia a întrebat:

Fundita!
Vreau un nume pentru blogul meu, dar vreau sa raman anonima, adica nu vreau sa-mi scriu numele si nici denumiri de pitipoance si nici gen "norisor roz" sau tampenii din astea. Ceva simplu, dar sa raman anonima.
Merci.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

"The anonimous", "An0n1m", "De nerecunoscut", "Fara nume", "ghost-log", "you can't see this", "not for seen", "no images", zi ceva ce vrei mai multthinking nu-mi vin nume acum in minte thinking

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nu am nume

| Kenny a răspuns:

Dreamin` with open eyes

| MosCraciun a răspuns:

Guvernul Romaniei

| Crystal1807 a răspuns:

OnStyle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elle ela