| ElenaGilb3rt a întrebat:

Fuuunda si vot! Vreau si eu activitati de vara pentru. afara. Tin sa zic ca sunt la tara dar casele Nu sunt lipite una de alta ci sunt imprastiate. Si calea pana la drum da in DN. Vreau niste activitati care nu implica si alti copii. Cea mai buna idee funda+vot.

6 răspunsuri:
| andreea1235634 a răspuns:

Aleraga toata stradalaughing(slabestismug)

| ღℓαυяєТтα a răspuns:

Neata, pai sunt multe lucruri pe care le poti face poti sa joci elasticul, poti sa te bati si tu cu apa ca tot e cald afarawinking si de-a v-ati ascunselea chiar daca nu mai esti copilwinking lucruri de genu asta te plimbi cu bicicleta daca ai happy ai ce sa faci la tara

| ninaelenadobrev a răspuns:

Sa sperii puii, sa explorezi podul, sa aduni legume din gradina

| LeBrOn90 a răspuns:

Fa-ti casa in copac happy

| ѕωєєтgιяℓ a răspuns:

=`Poti face un camping singura. Mai intai pune doua bete egale in pamant cam la distanta lungimii unei paturi. Pune patura pe deasupra si apoi intinde-i colturile si fixeaza-le in pamant facand gauri, introducand coltul acolo si umpland restul gaurii cu o piatra sau un bat.
=`Atentie! Coltul paturii trebuie sa fie pe funtul gaurii daca folosesti o piatra.
=` Poti sa iei reviste sau un MP3 Player in cort si apoi sa stai toata ziua acolo. Aaa! Era sa uit! Pe jos pune o patura si perne!
=` Sper sa iti placa ideea mea.

Citeste, exploreaza zonele, joacate cu animalele, brozeazate, fa filmulete si ot felul de chestii( nu mai aveam ce sa zic...au zis-o ceilalti inainte.