| Hitler123 a întrebat:

Hai noroc vi s-a intamplat vreo data in vise sa inchideti in vis ochi pentru ca visati ceva frumos si nu vreti sa se termine? happy

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu.

| eviltwinnn a răspuns:

Da, mi s-a intamplat si sa ma trezesc pentru 40-60 sec sa beau apa apoi sa continui visul. Insa cel mai frumos e sa poti sa iti controlezi visele, am facut asta de 2 ori.

| KeZiki a răspuns:

Da e ciudat.mi s-a intamplat de multe ori numai ca se intampla ce vream eu sa se intample. Dar tie ti s-a intamplat sa visezi un vis timp de o saptamana? Ca mine?