| andra97 a întrebat:

Haide sa radem putin.cine spune niste intamplari hazlii sau jenante la care a luat parte?laughing.

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Scuza-ma.asta este o nelamurire? daca vrei intamplari hazlii, citeste bancuri sau cauta un chat ceva.

| Oanny a răspuns:

Hm...stii cum e sa cazi de doua ori la rand in fata liceului(pe gheata)? In pauza?laughingCazi, te ridici si cazi din nou, e foarte tarelaughing

| D33A_5116 a răspuns:

Stii bancul cu bula in baie? Tu trebuie sa zici "NU", si eu iti voi spune"NICI EU, CA A INCHIS USA"...papa