| kUuKii a întrebat:

Hay salOOt. deci...
cine stie sa raspunda cine nu nu va mai chinuiti degeaba

cine stie codurile de la ourworld pentru gems? alea pentru febroarie

si. codurile de la flow care sunt? in afara de test-mode 42 apoi cryptobiologist...

plzzzz...cine zice mai multe koduri are funditawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru flow e : test-mode 42 -enter- cryptobiologist, daca le pui in fiecare zi iti da din ce in ce mai mult, eu am lvl 24 si azi mi-a dat 70 de flow... e foarte bun codulwinking il pui unde dai sa scrii sa vb cu altiihappy codul de saptamana asta pe gems e 627C-6159-1976-1F49 e valabil pana pe 15happy

3 răspunsuri:
| Frau a răspuns:

2DAB-9B42-2628-3C05 e valabil pana p 22, daca vrei sa afli pe fiecare saptamana du-te la "last cookie codes" si le ai pe cele mai noiwinkingproblema e ca eu incarc de mult si nu prea iti da decat 10 gems saptamanal asa ca mai bine cumperi gemshappy

| kUuKii explică:

straight face pfhoii sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io le am numa' pe alea pentru ianoariebatting eyelashes