| Love ™ a întrebat:

Heeei.
Intrebare 1: As vrea sa stiu cum as putea sa-mi fac un blog (pasi, etape) pe care sa pot sa pun imagini, videoclipuri, ca cei care vizioneaza sa-mi poata lasa comentarii, like-uri etc. :D
Intrebare 2 : Pot posta orice articol pe blogul meu? orice vreau eu?
Intrebare 3 : Cum as putea sa. l fac public, adica sa fie vizionat pe net. Spre exemplu cand caut diferite imagini si dau click pe ele, imi intra o alta pagina web : sus apare imagine cu descrierea " Vedeţi imaginea la dimensiunea completă" si jos imi intra un blog de unde apare imaginea. Uitati un link exemplar: http://www.google.ro/......tp?/imgres
Cum as putea face ca blogul meu sa apara pe net, sa aiba publicitate?:D

Multumesc frumos >:*:D<
funda+like+puncte.

2 răspunsuri:
| YoyO_7927 a răspuns:

Http://blg.ro/blgpunctro/vreau-si-eu-blog/
Aici gasesti niste site-uri utile! Accesezi unul dintre ele si urmezi pasii! Este simplu! Si da, pe blogul tau poti posta ce vrei u!