| Ooterog a întrebat:

Heeei TPU :* Mi-am dezinstalat mess-ul pentru ca nu mergea si acum il instalez din nou si in timp ce se incarca imi apare o casuta cu o eroare si am dat ceva sa continue. A mers imi apare finish bla bla bla... Dar nu-mi apare iconita mess`ului pe desktop si nici sa mi se deschida. Mentionez ca, cand l-am descarcat l-am pus in D dar nici acolo nu-mi apare straight face Ajutati-ma ce trebuie sa fac crying? Voi ramane fara mess straight face? P.S : Nu am loc in C imi spune ca e prea plin ...Va rog ajutati-ma crying

5 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Mai goleste din memorie si reinstaleaza-l din nou si daca e W7 de la butonul Start, in bara de cautare scrii - messenger - si ar trebui sa apara, daca e XP de la Search, scrii la fel.

SUCCES!

| iInfinityDarkness a răspuns:

Reinstaleaza windows tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Vladut122 a răspuns:

Ai skype? Sau Facebook? Daca da da.mi.le si o sa incerc sa te ajut cu un program!happy