| AleX810 a întrebat:

Heei... Ajutati-ma si pe mine. Vreau sa imi fac semnatura so nuprea am idei. Ma cheama Alex Ioana ( da stiu ca e nume de fata), nu stiu cum sa leg aceste 2 nume cat sa fie lizibil si placut ochiului. Sugestii? :*:*

2 răspunsuri:
| RadioactiveUranium a răspuns:

Stii semnatura ti-o faci singur/a nu trebuie sa iti dea idei nimeni caci este semnatura ta proprie eu de exemplu imi scriu numele de familie si findca numele meu de familie se termina in u din u am facut o funda care seamana cu un D de la Daniel.Asa eram si eu dar incet mi-am facut-o si cand semnezi pe primul tau act(adica atunci cand semnezi pentru buletin) nu mai trebuie sa ti-o schimbi. Funda?

| iZberg a răspuns:

A.I. sau Alex I. sau nu stiu semnatura trebuie sa fie a ta nu a altuia incearca mai multe semnaturi