| Pinguuuin01 a întrebat:

Heei.happy Ceva statusuri I don't know p.s. dacă sunt in engleză şi cu traducere vă rog. Fundăă!:**

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| beyondbirthday a răspuns:

Te-ai gandit sa-ti pui o melodie la status?

| Pinguuuin01 explică (pentru beyondbirthday):

Nu. cam ce melodie aş putea pune? thinking

| beyondbirthday a răspuns:

Ce vrei, in functie de dispozitie.

| Pinguuuin01 explică (pentru beyondbirthday):

Aha. dacă sunt binedispusă, ce piesă îmi recomanzi puppy dog eyes?

| beyondbirthday a răspuns:

PSY - Gangnam Style, Shakira - Waka waka, Taxi - Non Stop, E criza, Imnul repetentului la bac, piese haioase.

| beyondbirthday a răspuns:

Iar daca esti trista cauta melodii triste, sau pur si simplu cauta statusuri pe net!

| beyondbirthday a răspuns:

Scuze, de obisei nu dau si link-uri. Mi-e lene sa le caut. Hei, pune-ti asta la status!

| beyondbirthday a răspuns:

Pe bune!