| LoveLebadaa a întrebat:

Heei! Oare e bine sa-mi dau datele reale pe Clopotel.ro? Zice ca imi dau premii (si mie imi plac premiile laughing ) dar ca sa mi le trimita acasa trebuie sa le spun adresa, numele,premumele, nr de telefon.... voi ce ziceti? Aveti cont? funda! urgent.

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Eu nu le-as da.

| NevastuicAaA a răspuns:

Ce e asa grav? Esti agent secret? Este doar o adresa si un nr de telefon.Pe care le poate afla oricine.

Te asigur ca nu iti detoneaza case si nici nu te fura.

| alexalexbabi a răspuns:

Ei nu vor sa iti dea nimic iti vor doar adresa si numarul,..., doar ca sa isi bata joc de tine! Sa nu le dai nimic!

| Diagirl a răspuns:

Eu zic sa nu te risti

| Ionascumihaita a răspuns:

Sa nu le dai pentru.te vor suna multi indivizi care vor spune ca o ruda a avut accident si si le trebuie bani si asa mai departe.sa nu le dai!

| AnimalCMO a răspuns:

Salut. De obicei nimeni nu da premii GRATIS! Adica fara sa faci ceva.
Parerea mea este ca ar trebui sa-i contactezi... Am avut cont pe Clopotel. si mi-am dat datele realea * Nu este nimic neobisnuit!