| Ioanaa765 a întrebat:

Heei TPU big hug Da'ti'mi si mie cele mai tari provocari pentru messbatting eyelashes Joaca mai multi fete, baieti si pe acolo mai e si prietenul meu blushing chatterbox Deci cele mai penibile si mai tari provocari au Fundaa >:

3 răspunsuri:
| OhMyGod a răspuns:

Cu webul...si ii le zici sa isi puna pasta de dinti pe moaca etc etc..si o mica corectare "Joaca mai multi fete" era "Joaca mai multe fete"

| Ioanaa765 explică (pentru OhMyGod):

big grin Ma grabeam si am vrut sa zic ca joaca mai multi de exemplu fete, baieti oh go on Oricum multumesc de sfat >; d<

| OhMyGod a răspuns (pentru Ioanaa765):

Nu-i nimic laughing. cele mai amuzante sunt cu web, cand ii pui sa schimba statusuri sau nu stiu ce e plictisitor, incercati pe skype sa faceti conversatii daca aveti microfon, e mult mult mai amuzant laughing